Lessenroosters

Genk

UURROOSTER SCHOOLJAAR 2020-2021
16u30 – 18u00
Graad 3
Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk
18u00 – 18u50
Pointes Graad 3
Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk
19u00 – 20u30
Graad 6

Vanaf Graad 5

Véronique Lenaers
College zaal 3
20u30 – 21u20
Pointes Pre-Company

Vanaf Graad 5

Véronique Lenaers
College zaal 3
17u00 – 18u30
Intermediate

Vanaf Graad 5

Véronique Lenaers
Zaal 2 Gendai
18u30 – 19u30
Junior KBT

Graad 1 + 2

Charlotte Perez
Zaal 2 Gendai
17u00 – 18u30
Graad 2
Charlotte Perez
Zaal 1 Gendai
18u30 – 19u20
Pointes beginners

Graad 2

Véronique Lenaers
Zaal 1 Gendai
14u00 – 15u30
Graad 5
Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk
15u30 – 16u20
Pointes Teens

Graad 4 + 5

Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk
16u30 – 18u00
Graad 4
Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk
18u10 – 19u10
Tapdans Pre + Company

Vanaf graad 6

Véronique Lenaers
Zaal 2 Gendai
19u10 – 20u40
Advanced foundation

Vanaf graad 6

Véronique Lenaers
Zaal 2 Gendai
17u00 – 18u30
Hedendaags Teens

Graad 3 + 4

Véronique Lenaers
Atlas college zaal 2
18u30 – 20u00
KBT Teens

Graad 3 + 4

Véronique Lenaers
Atlas college zaal 2
17u30 – 18u30
Hedendaags kids

Vanaf 6 jaar beginners

Véronique Lenaers
Zaal 1 Gendai
18u30 – 20u00
Advanced 2

Vanaf graad 8

Véronique Lenaers
Zaal 2 Gendai
18u30 – 20u00
Hedendaags Pre-Company

Graad 5 + 6

Joke Swennen
Zaal 1 Gendai
20u00 – 21u30
Hedendaags Company
Joke Swennen
Zaal 1 Gendai

09u30 – 10u20
Kleuterballet

Vanaf 2,5 jaar

Charlotte De Cuyper
Atlas College zaal 3
10u20 – 11u10
Pre-ballet

Vanaf 3,5 jaar

Charlotte De Cuyper
Atlas College zaal 3
11u10 – 12u00
Pre-Primary

Vanaf 4,5 jaar

Charlotte De Cuyper
Atlas College zaal 3
12u15 – 13u45
Intermediate Foundation

Vanaf graad 3

Véronique Lenaers
Atlas College zaal 3

09u30 – 11u00
Primary
Charlotte Perez
Danszaal SportinGenk
11u00 – 12u30
Graad 1B
Charlotte Perez
Danszaal SportinGenk
12u30 – 13u30
Hedendaags Juniors

Graad 1B + Graad 2

Joke Swennen
Danszaal SportinGenk

09u45 – 10u45
Tapdans Juniors

Vanaf graad 1

Fien Vande Kerkhof
Zaal 2 Gendai
11u00 – 12u00
Tapdans Teens

Vanaf Graad 3

Fien Vande Kerkhof
Zaal 2 Gendai

09u15 – 10u45
KBT Pre-Company

Graad 5 + 6

Véronique Lenaers
Atlas College zaal 2
10u45 – 12u15
Pas de deux klassiek 1

Pre-Company

Glen Lambrecht
Atlas College zaal 2
12u15 – 13u45
KBT Company
Glen Lambrecht
Atlas College zaal 2
13u45 – 15u15
Chorea Atelier
Glen Lambrecht
Atlas College zaal 2
15u15 – 16u45
Pas de deux klassiek 2

Company

Glen Lambrecht
Atlas College zaal 2

09u30 – 11u00
Aanrader!
Floor barre & stretching

Pre-Company & Company

Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk
11u00 – 12u30
Advanced 1
Véronique Lenaers
Danszaal SportinGenk

Bilzen

UURROOSTER SCHOOLJAAR 2020-2021
18u00 – 18u50
Pointes Graad 3 + 4
Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
19u00 – 20u30
Intermediate Foundation

Graad 4 + 5

Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
20u30 – 22u00
Ballet Combi Stretching

Volwassenen

Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
18u00 – 19u00
KBT Juniors

Graad 2 + 3

Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
19u00 – 20u30
Graad 5
Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
20u30 – 21u20
Pointes Graad 5
Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
13u30 – 15u00
Graad 1
Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
15u00 – 16u30
Graad 2
Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
16u30 – 18u00
Graad 4
18u00 – 19u30
Graad 3
Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
19u30 – 20u30
Hedendaags Teens

Graad 4 + 5

Sanne Pinna
Balletzaal ‘t Piepelke
09u30 – 10u20
Pre-ballet

Vanaf 3 jaar

Yfke Somers
Balletzaal ‘t Piepelke
10u20 – 11u10
Pre-primary

Vanaf 4,5 jaar

Yfke Somers
Balletzaal ‘t Piepelke
09u30 – 11u00
Primary
Yfke Somers
Balletzaal ‘t Piepelke